9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Волинська чорниця принесла до місцевих бюджетів понад 2 млн грн

Заготівля чорниці з комерційною метою у Волинській області вже додала понад 2 млн грн ренти за спецвикористання лісових ресурсів до місцевих бюджетів.

Про це говориться у повідомленні Головного управління Державної податкової служби у Волинській області, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

«Ці дані проміжні, оскільки ягідно-грибний сезон ще триває. А серед податкових платежів, які зобов’язані сплачувати господарюючі суб’єкти-учасники заготівельного бізнесу, — ПДФО, військовий збір та рента за спецвикористання дарів лісу», — зазначають у ДПС. 

З огляду на воєнний стан заготівля дарів лісу нині відбувається лише на визначених територіях трьох районів Волині. Тож громади Камінь-Каширського, Ковельського та Луцького районів, у яких дозволено відвідувати ліс і збирати лісові ресурси, повинні подбати про легальний процес заготівлі.  

«Сьогодні надзвичайно важливо, щоб податки від заготівлі волинської чорниці поповнили бюджети. Це той додатковий ресурс, що повинен бути залучений і використаний для оборонних та соціальних потреб. Тому звертаюся до представників легального бізнесу та лідерів місцевого самоврядування з проханням інформувати про порушення, насамперед про нелегальну закупівлю волинської чорниці чи інших лісових ресурсів бізнес-структурами, які не сплачують податки», — зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають