9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Волиньські органічні добрива незабаром почнуть експортувати на ринок ОАЕ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Волиньсапрофос» займається видобуванням та переробкою сапропелю – мінеральні мули, які використовуються як поживна речовина для росту рослин.

Щоб поспілкуватись з інвестором, дізнатись про його наміри та проблеми, побачити об’єктивний стан справ, територію заводу відвідали перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Хомич та голова районної ради Юрій Кудацький. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Старовижівської РДА.

Зі слів директора ТзОВ «Волиньсапрофос» Гончарова Едуарда підприємство розпочало видобуток та переробку сапропелю, застосовуючи при цьому новітні технології та сучасне обладнання. Це добриво надзвичайно популярне в країнах Близького Сходу. Уже існують домовленості щодо експорту продукції в Об’єднані Арабські Емірати.

Також директор ТзОВ розповів, що крім своєї основної діяльності підприємство займається органічним рослинництвом, зокрема вирощуванням органічної малини. Цьогоріч засадили саджанців на території близько 4 гектарів.

Органічна продукція — продукція сільського господарства, виготовлена без використання пестицидів, синтетичних мінеральних добрив, регуляторів росту, штучних харчових добавок, а також без використання ГМО.

Єдуард Гончаров повідомив, що підприємство отримало сертифікат від національного сертифікаційного органу — «Органік Стандарт» і відповідно до затверджених правил, на полях підприємства не використовують хімічних мінеральних добрив, а для боротьби зі шкідниками застосовують фізичні методи.

ТзОВ має намір вирощувати малину екстра якості та експортувати її в країни Європи. Ціна за таку ягоду значно перевищує ціну звичайної малини. Тож акцент підприємством робиться не на кількість, а саме на якість.

Крім того на підприємстві запущено лінію по виробництві паливних брикетів, які також експортуються в Європейські країни.

DSC09396

DSC09398

На заводі працює більше 20 чоловік, виробництво триває в дві зміни, працівники отримують достойну заробітну плату та відповідні соціальні гарантії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають