9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

«Вінницька птахофабрика» отримає від IFC 30 млн доларів на виробництво скрапленого біометану

МХП отримає 30 млн доларів від IFC на виробництво скрапленого біометану

Про це йдеться у повідомленні на сайті IFC, передає Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) з групи Світового банку надасть ТОВ «Вінницька птахофабрика» (дочірня компанія агрохолдингу МХП) кредит до 30 млн доларів для фінансування модернізації та розширення потужностей заводу з виробництва біометану з сільськогосподарських відходів.

Загальну вартість проєкту оцінюють у 52 млн доларів. Окрім кредиту IFC, МХП розраховує в його фінансуванні на власні кошти. Передбачається також, що проєкт підтримають гарантією на 15 млн доларів з боку European Fund for Sustainable Development Plus, Великої Британії та інших донорів.

blank
Ілюстративне фото з відкритих джерел

Зазначається, що компанія вже управляє двома біогазовими заводами для переробки гною зі своїх ферм на «зелену» енергію. У межах своєї стратегії декарбонізації МХП планує збільшити виробництво біометану в Україні за рахунок модернізації та розширення потужності своїх біогазових установок у кілька етапів. Перший етап, який фінансуватиметься в межах проєкту, слугуватиме демонстрації життєздатності виробництва скрапленого біометану.

Інвестиції направлять на біогазовий завод у с. Василівка (Гайсинський р-н, Вінницька обл.).

Довідка

Агрохолдинг МХП є провідним виробником курятини в Україні з найбільшою часткою на ринку. МХП володіє та контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових та олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема, через партнерські брендовані точки). Агрохолдинг також посідає провідну позицію у рослинництві.

Останні новини:

Зараз читають