9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 21 Червня, 2021

Вигідний бізнес: в Україні рентабельно вирощувати лаванду

 • Плантація лаванди окупиться за 2 роки.

  Натуральні компоненти для виробництва продуктів харчування, ліків, косметики, парфумерії, інших споживчих товарів користуються все більшим попитом на ринку. Зокрема, високоприбутковим видом бізнесу є вирощування лікарських трав.

  Експорт лікарських рослин з України в період 2014-2016 років збільшився на 24,4% і перевищив імпорт в 2,5 рази. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

  Як зазначається, одним із затребуваних на світовому ринку рослин є лаванда. З неї отримують ефірні масла, які використовуються у виробництві як парфюмерно-косметичних товарів (сегмент «особистий догляд»), так і лікувальних засобів (сегмент «терапія»). Ринок лавандового масла зростає великими темпами.

  Вітчизняні інвестори можуть отримати частку цього зростаючого пирога, якщо вже сьогодні задумаються про організацію вирощування лаванди на території України. Цьому сприяють сприятливі кліматичні умови південних регіонів нашої країни. Організація подібного підприємства не вимагає великих капітальних вкладень. Фокус його діяльності може в подальшому зміщуватися з вирощування сировини на виробництво масла, що дозволить отримувати більший прибуток, – відзначають експерти.

  Фахівці компанії розробили бізнес-план створення плантації по вирощуванню лаванди на площі в 1 га. Реалізація цього проекту дозволить: зайняти стабільну позицію на ринку лікарських рослин в Україні; задовольнити попит на лаванду в різних галузях виробництва; забезпечити стабільний середньорічний дохід від реалізації продукції.

  Особливо важливо правильно вибрати регіон розміщення господарства, так як лаванда – рослини теплолюбна, що не переносить сильних морозів. Дуже істотні для успішності даного бізнесу суворе дотримання технології вирощування цієї культури, вибір якісних саджанців і засобів догляду за посадками, – відзначають експерти.

  Етапами виробничого циклу є: підготовка грунту до посадки; посадка саджанців; догляд за насадженнями; збір врожаю; підготовка плантацій до зими.

  Для запуску проекту потрібні фінансові кошти в розмірі $70 тис. Рентабельність продажів вирощеної лаванди становить 36,4%, з чого випливає що в кожному $ 1 доходу буде міститися більше 36 центів чистого прибутку. Вкладені гроші повністю окупляться з урахуванням дисконту менш ніж за 2 роки (19,8 місяців). За 5 років рентабельність інвестицій досягне 200%, що означає що кожен вкладений в підприємство долар принесе два долара чистого прибутку, – підрахували в компанії.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Компанія UKRJET представила БПЛА-камікадзе «Злива» на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Баражуючий боєприпас «Злива» від компанії UKRJET був продемонстрований на міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2021».

  Гелікоптери Збройних сил України модернізують для використання ракет “повітря-повітря”

  Незабаром армійська авіація Збройних сил України може отримати оновлені гвинтокрилі машини, які будуть здатні успішно вести бойові дії вночі, використати високоточне озброєння...

  Україні затвердила Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу

  Рада національної безпеки та оборони на засіданні розглянула та затвердила Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України.Про це секретар РНБО...

  “Укрзалізниця” планує заробляти близько 100 мільйонів гривень на рік від здачі в оренду площ на вокзалах

  Протягом літа через систему Prozorro.Продажі АТ "Укрзалізниця" планує передати в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ 24 залізничних вокзалів.

  На трасі Н-31 Дніпро-Решетилівка продовжують масштабне будівництво нового шляхопроводу через залізницю (фото)

  На Полтавщині, в рамках будівництва траси Н-31 Дніпро-Решетилівка, мостовики працюють над зведенням нового шляхопроводу через залізницю в с. Бутенки.

  Україна і Туреччина відновлять дружні візити кораблів берегової охорони

  Керівники Морської охорони ДПСУ та Берегової охорони Туреччини на спільній зустрічі домовилися про продовження та посилення співпраці у Чорному морі.

  Для Збройні сили України замовили десяток броньованих гусеничних тягачів БТС-4

  В інтересах Збройних Сил України замовлено десяток модернізованих броньованих гусеничних тягачів БТС-4.Про це розказали у сюжеті Факти ICTV, передає Національний Промисловий...

  Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

  Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.Про нові...

  Зараз читають

  «ВК Система» представила на «Зброя та безпека» нову броньовану медичну машину (фото)

  У Києві на міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» науково-виробнича компанія «ВК Система» представила одну з новинок...

  Для Збройні сили України замовили десяток броньованих гусеничних тягачів БТС-4

  В інтересах Збройних Сил України замовлено десяток модернізованих броньованих гусеничних тягачів БТС-4.Про це...

  Державна компанія «Артем» представила у Києві дрон-камікадзе «Мисливець»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» окрім боєприпасів до ствольної артилерії та авіації працює над дроном-камікадзе «Мисливець». Він...

  Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

  Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.