9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Відтепер українські фермери можуть експортувати велику рогату худобу до Лівії

Влада України узгодила з Лівією двосторонню форму ветеринарного сертифіката на експорт племінної великої рогатої худоби. Тепер українські фермери зможуть відправляти на продаж свою тваринницьку продукцію в цю країну.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Hromadske.

Як зазначила керівниця Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька, Лівія – це країна, з якою українці співпрацюють у багатьох товарних позиціях.

«Зараз українські підприємці отримали можливість експортувати до Лівії племінну велику рогату худобу, яка є важливою статтею українського сільськогосподарського експорту. А це означає, що бізнес отримав нові можливості для зростання», – говорить Магалецька.

Ознайомитися з формою сертифіката можна на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Міжнародне співробітництво», в рубриці «Сертифікати на експорт з України».

Зазначимо, МЗС України проводить спільну з Держпродспоживслужбою програму, в рамках якої відомства відкривають нові ринки для українського експорту. Вони надають підтримку виробникам і усувають технічні перешкоди в торгівлі.

Цього року українська влада також узгодила сертифікат на експорт молока і молочних продуктів в Лівію. Також між країнами узгоджені форми сертифікатів на експорт з України м’яса птиці та продуктів з нього.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають