9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

Відео: Як в порту “Південний” будують найбільший зерновий термінал в Україні

Днями команда, яка працює над будівництвом зернового терміналу MV Cargo і Cargill, спільно з підрядними організаціями, реалізувала унікальну операцію встановивши 60-метрову конструкцію над трасою Одеса – Южне

Повідомляє Національний промисловий портал.

Конструкція, що була встановлена, це фрагмент галереї для конвеєра, по якому буде переміщатися зерно зі станції розвантаження вагонів на основний склад і силосу.

Монтаж части конвейерной галереи

На днях команда, работающая над строительством зернового терминала MV Cargo и Cargill, совместно с подрядными организациями, реализовала уникальную операцию. Над трассой Одесса-Южный установили 60-метровую конструкцию.Это фрагмент галереи для конвейера, по которому будет перемещаться зерно из станции разгрузки вагонов на основной склад и силоса.Конструкцию весом в 70 тонн сначала собирали на земле, после чего – красили, а параллельно устанавливали опоры. Чтобы поднять фрагмент галереи на нужную высоту, использовали два крана грузоподъемностью 180 тонн и 225 тонн. Краны подняли пролетное строение и закрепили на опорах.Интересно, что разница между высотами опор, на которые устанавливалась конструкция, составляет почти 10 метров.Подготовка к операции заняла около двух недель, а сам процесс поднятия и крепления конструкции – 4 часа.

Опубліковано MV Cargo П'ятниця, 1 грудня 2017 р.

Конструкцію вагою в 70 тонн спочатку збирали на землі, після чого – фарбували, а паралельно встановлювали опори. Щоб підняти фрагмент галереї на потрібну висоту, використовували два крана вантажопідйомністю 180 тонн і 225 тонн. Крани підняли пролітну будову і закріпили її на опорах.

Цікаво, що різниця між висотами опор, на які встановлювалася конструкція, становить майже 10 метрів.

Підготовка до операції зайняла близько двох тижнів, а сам процес підняття і кріплення конструкції – 4 години.

Загалом, новий термінал – спільний проект MV Cargo з найбільшою американською корпорацією Cargill. Загальна вартість проекту складе $ 150 млн. Це – один з найбільших інвестиційних проектів, що реалізуються в Україні в останні роки. У будівництві беруть участь ЄБРР і МФК – загальна сума кредиту від цих організацій складе $ 74 млн.

Новий термінал зможе забезпечувати понад 10% експорту українських зернових на рік. Робота терміналу буде приносити державі як мінімум 600 млн гривень щороку. Відкриття нового терміналу створить понад 500 робочих місць.

Запуск терміналу заплановано на березень 2018 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають