9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Відео: Як в Київській області компанія “Осетр” чорну ікру виготовляє

Перший врожай компанія “Осетр” отримала через 10 років.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на LANDLORD.

Головний продукт їх компанії «Осетер» – чорна ікра. На 2000 кв. м ставків свого рибного господарства підприємці зібрали 300 кг делікатесної продукції, а виручка компанії склала 4,5 млн гривень.

Почалося все з розповіді мого батька про перспективність такого бізнесу ще на початку нульових, – згадує Мостовий.

Осетрове озеро розділене на зони. У кожній з них живуть риби різного віку та виду. Технологія вирощування риби в садках дозволяє прискорити їх зростання на 30%. Зараз в компанії вирощують основні осетрові сорти: стерлядь, російського осетра і білугу.

Збирають ікру щорічно, з листопада по січень. Кожна доросла риба проходить ультразвукове обстеження, яке дозволяє визначити наявність у неї ікри. Якість ікри встановлюють за допомогою спеціального зонда. Доспілу ікру збирають методом «сдаіванія». Таким чином риба залишається живою і продовжує виробляти ікру.

Готовий продукт коштує чимало – близько $ 1000 за кілограм. Однак проблем зі збутом у компанії немає.

Ми зараз і так стали обмежувати клієнтуру, – каже Мостовий.

В цьому році в компанії планують продати 500 кг ікри. Щоб задовольнити зростаючий попит, «Осетер» передбачає збільшити площу свого водного господарства на 30%.

Українська чорна ікра

Рибна ферма у місті Українка конкурує з російськими виробниками чорної ікри!#Opendata #Суспільнеоко #чорна_ікра #експорт #український_виробник #Суспільне_Київ

Опубліковано Суспільне Око Неділя, 1 жовтня 2017 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають