9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Відео: На Львівщині відкрили нові потужності фермерського підприємства

У селі Сасів Золочівського району ПП «Глиняни Агро» відкрило забійний цех. Потужність цеху – 250 голів свиней за добу, що складає 20 тонн

Засновники компанії інвестували в ремонт та переобладнання цеху орієнтовно 6 млн грн. Окрім забійного цеху, частиною ПП «Глиняни Агро» є свинарник в с. Розворяни.  М’ясо реалізовуватиматися переважно на м’ясопереробне підприємство ПП «Багнет» (Пустомитівський район і м. Львів).

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Львівської обласної Державної адміністрації.

Підприємство починає свою роботу, буде забезпечувати якісним м’ясом споживачів Львівщинии, а також переробників. Ми працюємо за новими вимогами щодо якості та безпеки продуктів харчування, згідно з європейськими нормами. Маємо свої потужності для виробництва, 250 голів свиней, відгодівлю у Глинянах і сподіваємось на співпрацю з фермерами з Золочівщини, Перемишлянщини, можливо, Бродівщини,  також Тернопільщини. Тут працює 20 працівників. Готова продукція реалізовуватиметься на ринках області, підприємці працюють по ліцензійних угодах з нашою торговою маркою, маємо також групу підприємств з якими співпрацюємо, – розповів Володимир Пуцята, співвласник підприємства “Глиняни Агро”

Сільськогосподарське підприємство ПП «Глиняни Агро» засноване у 2006 році. Компанія займається вирощуванням свиней та виробництвом м’яса. На сьогодні підприємство налічує 352 голів свиней. Компанія здійснює виробничу діяльність із дотриманням вимог харчового законодавства України, зокрема запроваджуються принципи системи безпечності харчових продуктів НАССР. Зараз в компанії працює 22 особи. У планах компанії – реконструкція свинарника в с. Розворяни із забезпеченням сучасних технологій та вимог біобезпеки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають