9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Відео: MV Cargo почав тестувати системи нового термінального комплексу Cargill в морському порту «Південний»

Термінал MV Cargo прийняв перші вагони з зерном.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Ми протестували всі системи станції розвантаження залізничних вагонів, конвеєрних стрічок та складу підлогового зберігання зерна. Обробка першого вантажу пройшла успішно, продемонструвавши синхронну і злагоджену роботу ланцюжка розвантаження, – сказано у повідомленні.

Розвинена залізнична інфраструктура – одна з ключових переваг MV Cargo. Складнощі з доступом і розвантаженням зерновозів на залізниці зараз є гострою проблемою для всіх зернових терміналів країни.

Наші потужності дозволяють нам обробляти більше 256 вагонів із зерном на добу. Крім очевидних переваг для власників вантажу, ці ресурси дозволяють нам знімати навантаження з автомобільних трас України, переставляючи більше зерна на залізницю, – пише MV Cargo.

MV Cargo railway grain unloading to D2

Терминал MV Cargo принял первые вагоны с зерном. Мы протестировали все системы станции разгрузки ж/д вагонов, конвейерных лент и склада напольного хранения зерна. Обработка первого груза прошла успешно, продемонстрировав синхронную и слаженную работу цепочки разгрузки. Напомним, развитая железнодорожная инфраструктура – одно из ключевых преимуществ MV Cargo. Сложности с доступом и разгрузкой зерновозов по ж/д сейчас являются острой проблемой для всех зерновых терминалов страны. Наши мощности позволяют нам обрабатывать больше 256 вагонов с зерном в сутки. Помимо очевидных преимуществ для владельцев груза, эти ресурсы позволяют нам снимать нагрузку с автомобильных трасс Украины, переставляя больше зерна на железную дорогу. На MV Cargo зерно, которое приходит в вагонах, через специальные люки попадает на ленточный конвейер. По развитой системе конвейерных лент зерно движется в силосные емкости, или на склад напольного хранения емкостью 80 000 тонн. В сутки этот комплекс способен пропустить больше 35 тысяч тонн зерна. Прежде, чем зерно попадает на технологические линии, его проверяют в лаборатории, которая находится на терминале. Как это происходит – в нашем видео.

Опубліковано MV Cargo Четвер, 10 травня 2018 р.

На MV Cargo зерно, яке приходить в вагонах, через спеціальні люки потрапляє на стрічковий конвеєр. За розвиненій системі конвеєрних стрічок зерно рухається в силосні ємності, або на склад підлогового зберігання ємністю 80 000 тон. В добу цей комплекс здатний пропустити більше 35 тисяч тонн зерна. Перш, ніж зерно потрапляє на технологічні лінії, його перевіряють у лабораторії, яка знаходиться на терміналі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають