9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Відео: Київські винахідники створили “літаючий трактор” для проведення захисних обробок

Апарат може розганятися до 100 кілометрів на годину і переносити вантаж у 20 кілограмів.

Київські винахідники створили “літаючий трактор” для зрошення землі. За півгодини він може обробити 5 гектарів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Сьогодні.

Розправити “крила”, приєднати акумулятор і каністру з добривом. Це все, що потрібно для роботи на цьому агрегаті. Самі конструктори називають його “літаючим трактором” і розрахований він саме на аграріїв.

Обробка, припустимо, від кліщів, коли, наприклад, у нас є якась ділянка з садами, ми можемо без травматизму самої культури пролетіти над деревами і обробити їх, не зламаючи гілок, – сказав розробник чудо-техніки.

Над літаючим апаратом працювали 7 місяців. Зізнаються, коптер-зрошувач злетів не відразу.

Довго робили, малювали раму, що б це все розмістити, так, що б це все не розламалося в польоті. Тому що промені довгі, тяга одного двигуна 10-11 кілограмів, – розповів інший розробник.

Аналогів летючому зрошувачу немає. Єдині конкуренти – китайці, втім, за потужностю їхні винаходи поступаються українському, і вони здатні піднімати вантаж не більше 10-15 кілограмів, тоді як вітчизняний – всі 20.

Ширина обприскування виходить 4,5 метрів. Залежно від відстані 2, 2,5, 3 метра можна погратися, вибрати прийнятну відстань. На шести акумуляторах диво-машина може працювати до півгодини. За цей час вона зрошує 5 гектарів поля. Максимальна швидкість “літаючого трактора” – 100 кілометрів на годину.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають