9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 16 Серпня, 2022

Відео: Каховський Експериментальний Механічний Завод представив лінійку новинок для аграріїв

Новинки стосуються трьох з чотирьох прийнятих на заводі виробничих програм: «Гарбузова насіння», «Глибока переробка» і «Експериментальний інжиніринг».

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Підбирач гарбуза з валків дискового типу; стаціонарний комбайн для обмолоту гарбузової насіння; бункер накопичувач перевантажувач для гарбузової насіння і зерна; аспіраційна система для завальних ям, сепаратор для очищення мокрою гарбузової насіння від сторонніх включень, машина для сульфітації плодоовочевої сировини, роликові інспекційні столи нової модифікації, машина для протягання тесту другого покоління, спеціальна лінійка-трансформер для ткацьких верстатів, були розроблені і зібрані в рамках ряду комерційних контрактів в 2017 році.

Дисковий підбирач гарбуза з валків V-VB.002. Унікальна розробка аналогів якої немає на всьому пострадянському просторі. Застосовується в тих випадках, коли прибирання гарбуза вимагає збору цілих плодів. Терміни виготовлення підбирача гарбуза з валків дискового типу V-VB.002 не перевищують 1.5 місяці з моменту замовлення. У зв’язку з тим, що відповідно до техпроцесу вирощування гарбуза терміни або час збирання гарбуза для збирання гарбузів комбайнами на зиму, зазвичай обмежуються вереснем, жовтнем, (рідше листопадом) як в Україні, в Білорусії так і в середній смузі Росії (в тому числі і в Підмосков’ї) , слід враховувати необхідну кількість підбирачів V-VB.002, що б гарбуз і прибирання і подальше зберігання відбувалися з відповідною кореляції. Розрахунок слід вести зі співвідношення один дисковий підбирач гарбуза з валків V-VB.002 на 100 Га (гектар).

Мобільний бункер перевантажувач зерна V-VH.6 хоча і розроблений заводом для технології вирощування гарбузової насіння, але як показала практика, він цілком придатний для роботи з зерном, насінням соняшнику, соєю (хоча при роботі на сої все ж присутній відсоток пошкодження зерен шнеками) , ячменем та іншими зерновими культурами. Він укомплектований шнековим зерно навантажувачем, який дозволяє ефективно використовувати його, як в якості бункера накопичувача, так і в якості перевантажувального бункера. Основне завдання яка стосується і нас, і кожного виробника при розробці нового виробу – це врахувати всі тонкощі експлуатації, в даному випадку бункера перевантажувача зерна у взаємодії з збирання гарбузів і зернозбиральними комбайнами. Природно ключова роль накопичувача перевантажувача – це виключити зупинку збиральних робіт в періодах, коли на поле з тих чи інших причин відсутній вантажний транспорт, в той час як накопичувачі для збирання гарбузів або зернозбиральних комбайнів вже наповнилися обмолоченої гарбузової семечкой або зерном. Бункер здатний прийняти гарбузову насіння з чотирьох комбайнів класу MOTY 3000 або з шести комбайнів класу КЕМЗ V-VD.004 і оперативно перевантажити на борт вантажного транспорту. Це дозволяє зменшити кількість вантажних машин задіяних у прибиранні та виключити простої комбайнів.

Аспіраційна система для завальних ям V-TT.21. Призначена для організації бурління (барботажа, холодного кипіння) води в завальної ямі під час приймання сировини з борта автотранспорту.

Оскільки завод «КЕМЗ» першим у світі розробив і впровадив метод мийки гарбузової насіння голонасінних сортів на основі барботажного принципу і ефективно реалізує цю технологію на своєму серійному устаткуванні в бункерах прийомних, з функцією аспірації та розвантаження за допомогою насоса, для гарбузової насіння V-AB443 і V-AB633, було логічно впровадити цю інновацію і в технологіях, де в якості приймання виступають бетонні завальні ями.

Практика впровадження підтвердила, що наша система аспірації завальних ям, значно підвищує якість миття сировини в технологіях переробки гарбузової насіння, яблука, моркви, перцю та іншого плодоовочевої сировини. Також дозволяє, збільшити продуктивність загального процесу мийки в півтора рази на тлі зниження споживання чистої води на 25%. Креслення завальних ям і технічна документація для аспіраційної системи V-TT.21 можуть бути виготовлені за технічним завданням замовника, з урахуванням всіх його вимог.

Механізована Завальна яма для гарбузової насіння і зерна ціна якої не перевищує поміркованого рівня, побудована за нашим проектом і укомплектована аспіраційної системою, а також системою вивантаження, в якій застосовується або транспортер для завальної ями, або перекачує насосна система, здатна значно підвищити ефективність господарської діяльності наших замовників.

Друге покоління стаціонарного комбайна для обмолоту гарбузової насіння V-IA.200 в умовах переробного підприємства.

Ефективність даної моделі, завдяки впровадженню низки інноваційних технічних рішень, вдалося збільшити майже в два рази, і тепер V-IA.200 здатна переробляти гарбуз з продуктивністю до 20 тонн на годину! Застосування стаціонарного комбайна для обмолоту гарбузової насіння V-IA.200 передбачає подальшу переробку м’якоті гарбуза або в якості кормової добавки або сировини для виробництва харчового пюре, порошків, паст та інших харчових продуктів, що в результаті може наблизити власника до безвідходної переробки в області вирощування гарбуза .

Ми рекомендуємо компаніям планують комплектувати свої виробництва стаціонарним комбайном для обмолоту гарбузової насіння V-IA.200, використовувати для збору врожаю нашу новинку 2017 року – дисковий підбирач гарбуза з валків V-VB.002.

Машина для очищення (сепаратор, зерноочисна машина, зерноочистка) мокрого гарбузового насіння від сторонніх включень V-TA.005

blank

Застосовується в лініях товарної і глибокої переробки гарбузового насіння (зернопереробки). Оскільки бізнес на гарбузі, (висока рентабельність і прибутковість бізнесу) з товарного виробництва гарбузової насіння і взагалі похідних продуктів з гарбуза, таких як мука з гарбуза і борошно з насіння гарбуза, сік, пюре, порошок, цукати, паста і так далі не вимагає особливих доказів, впровадження передових технологій в цій галузі є пріоритетним для нашого заводу в нашій новій історії.

Дана новинка – Машина для очищення мокрих гарбузового насіння V-TA.005 застосовується в комплексах для приймання мийки та сушки гарбузової насіння, як перший ступінь очищення насіння перед подачею на вузол чистової мийки і далі на сушильний стіл. Оскільки нерідко під час збирання гарбуза трапляються заморозки, через це змінюються фізичні характеристики гарбуза, вона втрачає пружність, починає стрімко втрачати вологу, у неї легко відшаровується шкірка і т.п. Це в свою чергу призводить до того, що для збирання гарбузів комбайни значно гірше очищають насіння від сторонніх включень. Залежно від стану гарбуза і сили заморозків, відсоток засміченості (різних фрагментів шкірки, волокон, плодоніжок і бадилля) в масі обмолоченої гарбузової насіння може досягати 60%. Зрозуміло витрачати енергоресурси на те, що б помити і висушити сировину в якому присутній до 60% крупного сміття було б не по господарськи. Ось для того, що б відокремити товарну мокру насіння від сторонніх домішок, нами була розроблена і прийнята у виробництво Машина для очищення мокрих гарбузового насіння від сторонніх включень V-TA.005.

Наступна новинка машина для сульфітації картоплі та іншого плодоовочевої сировини V-HN923 відноситься до заводської програми «Глибока переробка».

Дана машина призначена для обробки овочів і фруктів і / або їх напівфабрикатів сірчистим ангідридом або його розчинами або аналогами, з метою знищення цвілевих, оцтово-молочнокислих і дріжджових бактерій. Процес сульфитации відомий в харчовій промисловості ще з античних часів, ще древні греки – знатні винороби, застосовували сульфітування сусла у вигляді введення невеликої кількості двоокису сірки з метою придушення шкідливих мікроорганізмів. Без цього прийому неможливо отримати стабільне вино, здатне до зберігання. У наші дні, обробка сірчистим ангідридом або його розчинами в допустимих в технології переробки харчових продуктів пропорціях, поширилося на більшість видів фруктів і овочів. Цей процес дозволяє не тільки полегшити транспортну логістику, але і при строгому дотриманні технології сульфітування і десульфітірованія зберегти колір і смакові якості свіжих продуктів на тривалий період.

В рамках програми «глибока переробка» нами була розроблена нова модифікація роликових інспекційних транспортерів V-CP.

blankТранспортери призначені для того, що б працівники підприємства, які обслуговують лінію з переробки плодоовочевої сировини, могли ефективно перебрати овочі та фрукти йдуть на подальшу переробку. За рахунок того, що ролики на транспортері обертаються на них також обертаються і бульби картоплі або плоди яблук. Це дозволяє побачити плід з усіх боків і легко виявити і прибрати з маси сировини пошкоджені, гнилі, некондиційні плоди, а так само сторонні предмети, які можуть потрапити в масу продукту під час збирання і транспортування.

Модифікація включила в себе спеціальні бічні столи для працівників лінії з технологічними відвідними вікнами, а також станцію ополіскування сировини, яка була нами змонтована в хвостовій частині транспортерів.

В рамках програми «Експериментальний інжиніринг» ми представляємо дві наші нові роботи: Машина для протягання тіста V-XA.002 другого покоління і Лінійку-трансформер для ткацьких верстатів.

blankМашина для протягання тіста V-XA.002 другого покоління отримала нову компоновку. Завдяки цьому, вдалося скоротити кількість приводних механізмів з двох до одного, і замість двох важелів регулювання тепер залишився один в результаті відпала необхідність, кожен раз проводити регулювання зазору між робочими валиками. Ці новації значно здешевили машину, полегшили її обслуговування і підвищили ефективність.

Лінійка-трансформер для ткацьких верстатів – це дуже цікава робота, яка вже активно використовується на ексклюзивному виробництві в місті Каховка, що спеціалізується на ручному ткацтві авторських килимів. Даним виробництвом керує наш хороший давній друг Лариса Боден.

Килими авторської роботи вироблені в Каховці поставляються в Західну Європу, а кращі екземпляри прикрашають інтер’єр палацу короля Швеції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають