9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Велика Британія терміново шукає нові маршрути для експорту українського зерна – Джонсон

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон після телефонної розмови з президентом Володимиром Зеленським заявив, що Британія терміново почала шукати нові логістичні маршрути для експорту українського зерна.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми обговорили, як ми можемо зупинити глобальні економічні збитки, спричинені безрозсудною блокадою Путіним чорноморських портів. Ми терміново шукаємо варіанти відкриття важливих морських та наземних маршрутів доставки українських запасів зерна”, – написав Джонсон.

Військова блокада росією чорноморських портів унеможливила експорт українського зерна, що провокує глобальну продовольчу кризу. На думку директора Всесвітньої продовольчої програми ООН Девіда Бізлі, без українського зерна, яке неможливо вивезти в необхідній кількості сухопутними маршрутами, світові загрожує голодна дестабілізація та вимушена масова міграція.

blank

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок також вважає, що Путін свідомо використовує продовольство, насамперед зерно, як зброю проти світу.

Нагадаємо, після того, як Бізлі закликав росію відкрити доступ до морських портів України, у Москві вдалися до шантажу. Коментуючи цей заклик, заступник глави МЗС росії Андрій Руденко заявив, що питання про відкриття російською стороною доступу до українських портів слід розглядати з огляду на можливість зняття санкцій з російського експорту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають