9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Великолепетихський елеватор інвестує 10 млн. грн. в оновлення технічного парку

blankВеликолепетихський елеватор, що входить до складу Державної продовольчо-зернової корпорації України, планує інвестувати 10 млн. грн. в оновлення свого технічного парку.

Як повідомляє прес-служба корпорації, про це розповів директор підприємства Дмитро Рабовскій, передає Національний промисловий портал.

Сьогодні у нас є потреба в придбанні нових комбайнів і сучасних сівалок, жаток і борін. Відсутність або застарілість такої техніки істотно сповільнює наш розвиток і може зменшити прибутковість. Тому ми запланували в 2017 році направити близько 10 млн гривень капітальних інвестицій на оновлення нашого парку, – говорить він.

Зокрема, Великолепетиський елеватор розраховує придбати очисну машину на млин і провести поточний ремонт сушильного обладнання.

Також зазначається, що підприємство має три основних напрямки діяльності: вирощування сільськогосподарської продукції, елеваторна (заготівельна) діяльність і виробництво пшеничного борошна. При цьому близько 85% з переробленого зерна – це зерно власного виробництва.

Що стосується елеваторної діяльності, то можна сказати, що приблизно на 40% ми забезпечуємо завантаження елеваторних потужностей власним зерном і 60% – це зерно поклажодавців. Ну і основний на сьогодні напрямок діяльності, забезпечує на 90% наш фінансовий результат – це вирощування продукції рослинництва, – розповів Дмитро Рабовскій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають