9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Великий виробник насіння Monsanto будує завод в Житомирській області

Новий насіннєвий завод компанії Monsanto може почати працювати вже в серпні 2018 року

Завод з доопрацювання насіння кукурудзи компанії [wiki]Monsanto[/wiki], одного з найбільших в світі виробників насіння, може бути запущений в серпні 2018 року, повідомляється на сайті Житомирської обладміністрації. Передає Delo.ua

“У Житомирській області в 2018 році відкриється новий насіннєвий завод, який вироблятиме високоякісне насіння кукурудзи. Завод буде кращим, ніж аналогічний у США – сортувальна лінія буде ділити кукурудзу на п’ять фракцій”, – зазначено в повідомленні.

Насіннєвий завод буде розташовуватися в селі Почуйки Попільнянського району. Його будівництво почалося в 2014 році.

Згідно з повідомленням завод будується з дотриманням всіх екологічних норм на базі вже існуючого насіннєвого заводу.

В результаті запуску заводу буде створено 200-300 робочих місць.

Як повідомлялося, [wiki]АМКУ[/wiki] в січні 2017 року дозволив ТОВ “Монсанто насіння” (Київ) отримати контроль над активами входить в компанію “Ерідон” приватного сільгосппідприємства “Україна” (с. Почуйки, Житомирська обл.) – земельною ділянкою та об’єктами, які разом складають цілісний майновий комплекс, призначений для переробки насіння кукурудзи.

Концентрація може бути здійснена протягом 24 місяців.

Monsanto планує виробляти на новому заводі насіння для українського ринку, а в майбутньому – для експорту на ринки інших країн. Зараз близько 50% насіння кукурудзи “Декалб” для українського ринку компанія виробляє в країні.

Monsanto почала виробництво насіння кукурудзи в Україні у співпраці з українськими партнерами з 2008 року. Компанія планує продовжувати співпрацю з українськими насіннєвими заводами, розташованими в інших областях України, і надалі здійснювати інвестиції (загальним розміром в $140 млн – включаючи витрати на придбання заводу – на середньострокову перспективу) для розширення програми виробництва насіння в Україні.

Компанія Monsanto заснована в 1901 році. Штаб-квартира розташована в Сент-Луїсі (США). У 404 підрозділах компанії в 66 країнах світу працює більше 20 тис. Співробітників.

У 1991 році Monsanto стала першою іноземною компанією, яка підписала контракт на поставку засобів захисту рослин в Україні. У 1992 році був відкритий її київський офіс.

“Монсанто Україна” виробляє та імпортує насіння кукурудзи, ріпаку та овочів тільки традиційної селекції. Насіння кукурудзи та ріпаку “Монсанто” представлені в Україні брендом “Декалб”, насіння овочів – брендами “Семініс” і “Де Ройтер”, засоби захисту рослин – брендами “Раундап”, “Харнес”, “Монітор”, “Гвардіана Тетра” і “Актімум”.

 

 

Источник: http://delo.ua/business/krupnyj-proizvoditel-semjan-monsanto-stroit-zavod-v-ukraine-332121/ © delo.ua

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають