9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Великий німецький трейдер має намір використовувати євроколію в Україні для імпорту агропродукції залізницею

Компанія ATR Landhandel, що є одним з найбільших зернотрейдерів Німеччини, розглядає можливість імпортувати зернові з України, використовуючи залізницю з колією 1435 мм

За словами топ-менеджера німецької компанії Людвіг Штріве, сьогодні компанія імпортує українську кукурудзу через країни Балтії. Також завозиться шрот соняшнику, відходи переробки цукрового буряка. Однак в німецькій компанії зацікавлені в організації прямих поставок з України. Це можна зробити, зокрема, за рахунок використання залізниці.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Центр Транспортних Стратегій

Зараз я шукаю партнера, який би зміг допомогти організувати таке пряме залізничне сполучення. Я знаю, що в кількох місцях на території Західної України ж / д колія європейського стандарту заходить вглиб України. Тому ми хотіли б вантажити прямо в Україні, щоб далі уникнути додаткової перевантаження з української колії , – повідомив Людвіг Штріве.

Він уточнив, що зацікавлений доставляти таким чином з України до Німеччини на переробні підприємства кукурудзу і, можливо, соняшник. Таких залізничних гілок небагато, але їх потрібно використовувати, зазначив німецький топ-менеджер.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають