9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Варіант Агро Строй запустив у виробництво силоси нового діаметра для Allseeds

blank
Фото (с) elevatorist.com

Варіант Агрострой виготовить AllSeeds Black Sea 4 силосу СВП.

Про це Elevatorist.com повідомила прес-служба «Варіант Агро Строй».

Кожен силос матиме обсяг одноразового зберігання 11 367,15 м³ – це 4 546,86 т для соняшника і 9 093,72 т для пшениці.

Всі 4 силосу для AllSeeds Black Sea будуть виготовлені на виробництві «Варіант Агро Строй» під вже існуючі фундаменти силосів імпортного виробництва.

Для потреб Allseeds підприємство розробило ємності з новим діаметром.

Раніше наша компанія пропонувала стандартну для українських виробників лінійку силосів. Сьогодні ми зіткнулися з необхідністю випускати силоси із зарубіжними стандартами за діаметрами і розмірами. Компанія Allseeds, яка раніше працювала з імпортним обладнанням і має під нього готові проекти і фундаменти, відмовилася від зарубіжних силосів в нашу користь. Якщо за українськими стандартами силос має діаметр 22 м, то для силосів AllSeeds Black Sea ми готуємо ємності з діаметром 22,81 м, – розповідає керівник проектів ТОВ« Варіант Агро Строй »Олексій Грушко.

blankНовий силос був розроблений в дуже короткі терміни – за 1,5 місяці. Всі комплектуючі для ємностей будуть відповідати стандартам по роботі з вибухонебезпечними культурами.

Робота з технічними фахівцями з боку AllSeeds Black Sea була дуже ефективною і плідною. Незважаючи на велику кількість технічних особливостей замовлення, нам вдалося узгодити всю технічну документацію, підписати договір і розробити абсолютно нову модель силосу з нуля дуже оперативно, – зазначив Олексій Грушко.

Технічна документація була розроблена до 15 березня цього року. 20 березня обладнання запущено у виробництво. До 10 травня 2017 «Варіант Агро Строй» планує відвантажити перший силос замовнику.

Четвертий, останній силос, буде доставлений Allseeds до 10 серпня 2017.

AllSeeds Black Sea планує ввести обладнання в експлуатацію в першій декаді вересня 2017 р

Останні новини:

Зараз читають