9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

В Запорізькій області зводять потужний зерновий термінал

Компанія «НІБУЛОН» розпочала будівництво нового перевантажувального термінала в с.Тернівка Вільнянського району Запорізької області.

Вже понад місяць на об’єкті ведуться активні будівельні роботи.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на місцеве видання «Позиція».

«Введення в експлуатацію нового підрозділу заплановано на червень 2019 року. Сума інвестицій в реалізацію проекту складе $19 млн», – повідомили в компанії.

Відзначається, що в ході будівництва буде забито близько 3500 паль, завезено 100 тис. м³ ґрунту, виготовлено 13 600 м³ бетонних конструкцій і забетоновано понад 29 400 м³, змонтовано 3640 тонн металоконструкцій, а також збудований причал.

У будівництві чергового високотехнологічного термінала компанії буде залучено близько 1,5 тис. працівників з 70 підрядних організацій практично зі всієї України.

Крім того, власними зусиллями «НІБУЛОНа» буде проведено днопоглиблення 1821 м лівої притоки Дніпра – річки Плоска Осокорівка – для забезпечення водного підходу до перевантажувального термінала. В результаті днопоглиблювальних робіт з дна річки буде вилучено 286 тис. м³ ґрунту.

Для довідки: Основні активи компанії «НІБУЛОН» розташовані в Україні. Компанія обробляє 82 тис. га землі, володіє й управляє другою за величиною мережею внутрішніх елеваторів і річкових терміналів та сучасним морським терміналом, розташованим в Миколаєві, в Чорноморському регіоні. «НІБУЛОН» експортує переважно кукурудзу, пшеницю і ячмінь в більш ніш 20 країн світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають