9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

В Україні зростає попит на ЗЗР для садів


blankВ Україні зростає попит на засоби захисту рослин (ЗЗР) для нішевих культур, а також для яблуневих садів.

Про це ІА «Інфоіндустрія» повідомив заступник начальника консультаційного відділу найбільшого українського виробника ЗЗР компанії «Укравіт» Олександр Мігловец в ході конференції «Нішеві культури», передає  Національний промисловий портал.

Ми відчуваємо зростання попиту на ЗЗР під нішеві культури і під плодові насадження. Особливо зріс попит на препарати для садів, зокрема яблуневих. Беруть частіше фунгіциди та інсектициди, – розповів пан Мігловец.

За словами експерта, аграрії сьогодні шукають альтернативу дорогим препаратам від мультинаціональних компаній.

Прихильники дорогих мультинаціональних ЗЗР сьогодні змушені шукати більш дешеві препарати для саду. Справа в тому, що ціни на яблуко в Україні не ростуть вже кілька років, перебуваючи на рівні 8-10 грн / кг. При цьому імпортна складова виробництва досить висока. Така ситуація склалася не тільки в Україні, але і в Молдові. Тому попит з боку Молдови на наші препарати теж зростає. Хочу відзначити, що виробники шукають хороше співвідношення ціни і якості при виборі препарату і не готові брати будь-які китайські дешеві препарати, – зазначив Александ Мігловец.

Сезон для компанії «Укравіт» почався зі зростання продажів не тільки препаратів для садів, а й в цілому під польові культури. «Початок сезону показує хороші продажі і під просапні культури», – стверджує Мігловец.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають