9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

В Україні зростає попит на перепелине м’ясо

В Україні поряд із зростанням споживання пташиного м’яса в цілому, поновлюється попит і на перепелине м’ясо. Тому в цій області з’являються додаткові можливості для бізнесу.

Про це повідомляють експерти Pro-consulting, передає AgroPortal.

Як зазначається, загальне пташине поголів’я, за даними Союзу птахівників і кормовиробників України, становить 237,3 млн голів. На тлі такої кількості домашньої птиці, поголів’я перепелів, яке налічує 2,5-3,3 млн, виглядає не дуже переконливо.

Основним продуктом перепелиній галузі є яйця. Кожна перепілка дає в рік близько 250-280 яєць, а загальний обсяг українського виробництва перепелиних яєць становить 500-600 млн шт. Меншу увагу на вітчизняному ринку приділяється перепелиному м’яса. У рік виробляється близько 1,2-1,3 тонни такого м’яса в результаті забою 7-8 тис. перепелів.

Як розрахували експерти, вкладення в організацію перепелиній ферми складуть €45-48 тис., 59% яких буде витрачено на закупівлю обладнання. На придбання курчат необхідно затратити 24% загальних інвестицій, 10% коштів піде на придбання вантажотранспортних засобів. Решта 7% витрат призначені на інші статті, такі як юридичне оформлення підприємства, орендна плата за приміщення на протязі допроектних періоду (1 міс.), буріння водяної свердловини і т.д.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають