9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Квітня, 2021

В Україні збільшуються потужності млинових комплексів

 • Українські компанії почали, нехай і незначними темпами, реконструювати старі і будувати нові потужні млинові комплекси від 250 т зерна на добу. Невеликих же 15-60-тонних млинів в Україні достатньо, і щорічно з’являються нові.

  Про це з виттям блозі на «АПК-Інформ» повідомив радник голови ПАТ «Аграрний фонд» Сергій Сакіркін. «В останні роки в країні працював тільки один млиновий комплекс продуктивної потужністю 380 т/добу – КПФ «Рома» в м Первомайський Харківської області, укомплектований обладнанням відомої турецької фірми Ugur. На сьогоднішній день вже можна відзначити кілька споруджуваних або вже працюють млинів», – пише Сергій Сакіркін.

  В першу чергу автор зазначив, що будується в Кіровоградській області 300-тонну млин на території діючого зерноскладу. Устаткування для борошномельного комплексу поставила компанія Buhler. Допоміжне обладнання італійського виробництва.

  На Вінницькому КХП №2 була проведена модернізація млинового обладнання. Встановивши турецьке обладнання Or-taş, власники збільшили потужність млина на 350 т.

  «Значний досвід роботи на ринку борошна зіграв вирішальну роль – виробництво продукції зросло більш ніж в 2 рази, так само як і реалізація. Збільшилися і обсяги експорту», – зазначає автор блогу.

  На думку експерта, майже не проявляє себе нова 250-тонна млин, побудований кілька років тому в Одесі, хоча вона укомплектована обладнанням від турецького лідера – компанії Alapala. Ця ж компанія провела корінну реконструкцію млина колишнього Васильківського КХП, що перейшло у власність «Кулиничів».

  «Фактично, створена нова млин. В даному випадку простоїв не буде, і економічний ефект від заміни обладнання проявиться повною мірою », – вважає Сергій Сакіркін.

  На ст.Скібнєво Хмельницької області власник «Хмельницьк-млина» побудував новий елеватор і 300-тонну млин, укомплектовану обладнанням від маловідомої турецької компанії Moramill.

  «Але за обсягами виробництва борошна цей виробник може незабаром увійти в ТОП-10 переробників, тим самим підтверджуючи, що не головне, яке обладнання віддати перевагу, головне – їм правильно розпорядитися», – пише експерт.

  Цим же обладнанням укомплектована 150-тонна млин в с.Ожидів Львівської області.

  Планувало будувати новий млин і «хлібно-борошняне» відділення концерну «Галнафтогаз» – корпорація «Хлібпром». На жаль, на сьогоднішній день це питання закрите.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять,...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  ХКБМ закуповує комплектуючі для виробництва бронетехніки

  До двох десятків тендерів на закупівлю партій різних запчастин для бронетранспортерів БТР-4 були завершені (визначені переможці очікують укладання відповідних контрактів) у лютому-березні...

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з доставлення вантажів по Дніпру з...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС України відремонтований та модернізований гелікоптер...

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр дослідження...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р Повітряних Сил Збройних сил України.

  Зараз читають

  Уряд заборонив ввезення залізничних коліс та колісних осей з Росії

  Кабінет міністрів України заборонив ввезення на митну територію нашої держави залізничних коліс і колісних осей з Російської...

  Розпочалась реконструкція автомобільного мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі Р-47

  У Херсонській області "Укравтодор" розпочав реконструкцію 60-річного 111-метрового мосту, який забезпечує рух автомобільного транспорту через Північно-Кримський канал...

  “Львівський бронетанковий завод” модернізував партію танків Т-64 та Т-72 для української армії (фото)

  Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", передало підрозділам Збройних сил України...

  Дві третини ракето-космічної продукції України імпортували США та Саудівська Аравія

  Про результати господарської діяльності підприємств, що входять до складу Державного космічного агентства України у 2020 році повідомив...