9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

В Україні запустять IT-платформу для аграріїв

blankМобільний додаток дозволить торгувати, планувати і вести бізнес.

Мінагрополітики України ініціює розробку і впровадження інноваційної IT-платформи для всіх, хто пов’язаний з аграрним сектором і його розвитком, – повідомив міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Hubs.

Ми ініціюємо створення глобальної платформи, яка стане єдиною галузевої майданчиком і зручним каналом комунікації для всіх, хто цікавиться аграрним сектором, хто працює або планує розпочати свою діяльність в агробізнесі. Така платформа надасть багато можливостей для оперативного обміну важливою інформацією і успішним досвідом. Проект стане ще одним додатковим інструментом для розвитку АПК, – сказав глава Мінагрополітики на зустрічі з представниками компанії, яка займається розробкою технічної складової проекту.

Як уточнюють в агроведомстве, мета глобальної IT-платформи – сприяти активної і взаємовигідної співпраці учасників, налагоджувати тісні контакти між ними, удосконалювати виробничі процеси, впроваджувати нові технології та інновації, надавати комплексну інформацію про те, що відбувається в українському та світовому агробізнесі.

У міністерстві додають також, що одним з технічних елементів платформи стане мобільний додаток. Завдяки додатку користувачі зможуть отримувати галузеву інформацію (наприклад, дізнаватися ціни на продукцію, матеріали, новини, погоду, поради і т.д.), проводити торгові операції, планувати і аналізувати ведення свого бізнесу.

Кутовий доклав створити і спеціальний чат для вільного спілкування, обміну досвідом, знаннями, ідеями і пропозиціями. Планується, що завдяки такому додатком аграрії зможуть отримувати інформацію про державних програм підтримки, дотаціях, оперативних статистичних даних і перспективних напрямках діяльності.

На сьогоднішній день запропоновано створити робочу групу при міністерстві і залучити всіх зацікавлених сторін для вироблення механізму впровадження цієї IT-платформи. По термінах запуску проекту і обсягом інвестицій в агроведомстве поки уточнень не дають.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають