9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

В Україні запустять IT-платформу для аграріїв

 • Мобільний додаток дозволить торгувати, планувати і вести бізнес.

  Мінагрополітики України ініціює розробку і впровадження інноваційної IT-платформи для всіх, хто пов’язаний з аграрним сектором і його розвитком, – повідомив міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Hubs.

  Ми ініціюємо створення глобальної платформи, яка стане єдиною галузевої майданчиком і зручним каналом комунікації для всіх, хто цікавиться аграрним сектором, хто працює або планує розпочати свою діяльність в агробізнесі. Така платформа надасть багато можливостей для оперативного обміну важливою інформацією і успішним досвідом. Проект стане ще одним додатковим інструментом для розвитку АПК, – сказав глава Мінагрополітики на зустрічі з представниками компанії, яка займається розробкою технічної складової проекту.

  Як уточнюють в агроведомстве, мета глобальної IT-платформи – сприяти активної і взаємовигідної співпраці учасників, налагоджувати тісні контакти між ними, удосконалювати виробничі процеси, впроваджувати нові технології та інновації, надавати комплексну інформацію про те, що відбувається в українському та світовому агробізнесі.

  У міністерстві додають також, що одним з технічних елементів платформи стане мобільний додаток. Завдяки додатку користувачі зможуть отримувати галузеву інформацію (наприклад, дізнаватися ціни на продукцію, матеріали, новини, погоду, поради і т.д.), проводити торгові операції, планувати і аналізувати ведення свого бізнесу.

  Кутовий доклав створити і спеціальний чат для вільного спілкування, обміну досвідом, знаннями, ідеями і пропозиціями. Планується, що завдяки такому додатком аграрії зможуть отримувати інформацію про державних програм підтримки, дотаціях, оперативних статистичних даних і перспективних напрямках діяльності.

  На сьогоднішній день запропоновано створити робочу групу при міністерстві і залучити всіх зацікавлених сторін для вироблення механізму впровадження цієї IT-платформи. По термінах запуску проекту і обсягом інвестицій в агроведомстве поки уточнень не дають.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  Зараз читають

  Резервісти Операції об’єднаних сил отримали новітні ПТРК “Стугна-П” (відео)

  Збройні сили України продовжують нарощувати можливості зі знищення бронетехніки противника на Півдні України.Передає Національний...

  В Україні заборонили будівництво без дотримання стандартів енергоефективності

  Відтепер в Україні житлові та громадські будівлі не можна будувати без дотримання мінімальних вимог до енергоефективності. Вони...

  На дорогах Києва торік було ліквідовано 410 кілометрів тріщин

  Протягом 2020 року на дорогах Києва було ліквідовано понад 410 тисяч погонних метрів тріщин. Цей показник виконаних...

  За рік в Україні виготовлено 699 автобусів

  Згідно з даними асоціації українських автовиробників "Укравтопром", на українських заводах у грудні 2020 року виготовлено 523 одиниць...