9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

В Україні запрацювала ферма в стилі Uber

blankВсеволод Нестеренко з Харкова розробив проект – ферму в стилі Uber, – який дозволяє кожному отримати екологічно чисті овочі та фрукти практично за їх собівартістю, безпосередньо від виробника через сайт.

Як повідомляє propozitsiya.com, за допомогою онлайн-калькулятора, створюваного разом з дієтологами, сім’я зможе розрахувати свою потребу в продуктах на рік. Після підтвердження замовлення система підбирає найближчих городників, які готові вирощувати і надавати продукти. При цьому передбачається можливість кожного члена сім’ї стежити за тим, як дозріває і збирається врожай повідомляє агропортал.

Після збору врожаю замовники можуть отримувати його в будь-якому обсязі раз в тиждень або раз на місяць. За словами організаторів проекту, така система вже запрацювала в тестовому режимі для ресторанів і протягом року може стати доступною в Києві, Львові та Харкові для всіх бажаючих.

«Ми хочемо допомогти українським фермерам розвинути їх потенціал. Ми не тільки зможемо модернізувати їх виробництво, а й гарантувати реалізацію врожаю. Люди зможуть мати свій город і не працювати на ньому, але мати продукти весь рік », – зазначив підприємець.

Він також додав, що ферма в стилі Uber допоможе заробляти в майбутньому і «приватним» городникам.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають