9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

В Україні з’явиться ще один завод з переробки сої компанії «Віктор і К»

Група компаній «Віктор і К», яка є великим виробником соняшникової олії в Україні, в Кіровоградській області будує соєвий завод. Проектна потужність заводу озвучується на рівні 650 тонн соєвих бобів на добу, повідомляє УкрАгроКонсалт.

Рішення про будівництво заводу було прийнято з метою нарощування потужностей і вдосконалення виробництва соєвого масла і соєвого шроту. У світовому виробництві рослинних масел, соєве масло займає провідне місце, адже широко застосовується в харчовій промисловості, – повідомив генеральний директор« Віктор і К »Віктор Король.

Більш детально перспективи ринку олійних культур і рослинних олій в новому сезоні 2017/18 можна обговорити в ході V Міжнародної конференції «Black Sea Oil Trade», яка відбудеться 19 вересня 2017 року Hilton готель, Київ, Україна. Організатор – УкрАгроКонсалт.  Щорічна Міжнародна конференція «Black Sea Oil Trade» – ефективний майданчик для комунікації операторів ринку, обговорення актуальних тенденцій масложирового сектора України і країн Причорномор’я, розробки довгострокових стратегій розвитку бізнесу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають