9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

В Україні вирощують салат і прянощі на воді

blankВикористовувати таку технологію виходить економніше, ніж поливати рослини на відкритому грунті.

Голландец Майкл Гондерс живе в Україні вже 4 роки і допомагає вирощувати салат і прянощі за європейськими технологіями. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

Вирощувати салат Майкл вирішив в містечку Буськ Львівської області.

У спеціальних пінопластових лотках розміром 60 на 40 см є 24 невеликих поглиблення для торф’яної маси. Спочатку там сіють насіння в гранулах, а потім на 48 годин його залишають в окремих кімнатах для пророщування. Температура в цьому приміщенні – близько 20 градусів за Цельсієм, а вологість – майже 100%. Після того, як салат проросте, ці ж лотки опускають в один з чотирьох басейнів, де вони плавають 21 день.

Загальний час для отримання продукції – близько місяця, а взимку – 50-55 днів.

Використовувати таку технологію виходить економніше, ніж поливати рослини на відкритому грунті. Вода постійно стоїть на місці і не втрачає свої основні функції протягом 3-5 років. Великим плюсом є ще й те, що теплиця дозволяє працювати протягом всього року, – розповідає директор підприємства.

Урожайність – 2 млн кущів салату в рік на площі 7800 кв. м.

Ціна різних видів салату – від 100 грн за кілограм, петрушка і кріп – 120 – 150 грн, м’ята і рукола – 250 грн, цибуля шніт – 390 грн за кілограм.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають