9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

В Україні відкрилася перша устрична ферма

blankЖитель Херсонської області Андрій Пигулевский 10 років займався ІT-бізнесом, а потім відкрив першу в Україні устричну ферму.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Agronews.org

Історія ферми «Устриці Скіфії» бере початок у 2014 році, коли Андрій розпрощався зі сферою IT і вирішив зайнятися тим, чим на той момент в нашій країні не займався ніхто – устричним бізнесом.

Підприємець довгий час вивчав ринок і з’ясував, що ніша порожня. У той же час майбутній фермер зробив для себе важливе відкриття: виявилося, що в XIX столітті Україна була великим експортером устриць, якого знали в усьому світі, а це означало, що вирощувати делікатес в наших широтах можна і, при тому, досить успішно.

Устриці Скіфії співпрацюють з Академією Наук України, яка на базі фермерського комплексу проводить наукові дослідження і дослідження.

Вирощуються устриці на березі Чорного моря в екологічно чистому місці Херсонської області, в безпосередній близькості від Чорноморського біосферного Заповідника, що охороняється ЮНЕСКО.

Зараз Андрій Пигулевский вирощує до 40 тонн устриць в рік. Його «вихованців» можна назвати «екстрімалами» – вони витримують нетипові для устриць температури.

Останні новини:

Зараз читають