9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

В Україні в 2017 році ринок органічних продуктів досягне €25 млн

В Україні є підстави очікувати зростання обсягу ринку органічних продуктів до €25 млн в 2017 році, а в подальшому – приріст 15% щорічно.

Про це повідомила заступник міністра аграрної політики і продовольства України Олена Ковальова під час круглого столу «Органічне виробництво – пріоритетний напрямок аграрного сектора України» на виставці «АГРО-2017». Передає Національний промисловий портал, з посиланням на latifundist.com

«Сподіваюся, що ініціативи міністерства стануть одним з поштовхів до стрімкого розвитку українського органічного ринку», – зазначила Олена Ковальова.

Вона додала, що Мінагропрод спільно з органічним сектором активно працює над вдосконаленням законодавчої бази України з органічного виробництва.

«Головне завдання, і це прописано в законопроекті« Про основні засади та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції », – це забезпечення споживачам впевненості в продуктах, які марковані як органічні», – зазначила Олена Ковальова.

Учасники круглого столу наголосили, що зазначеним законопроектом, в разі його прийняття, передбачається розробка і прийняття більш 20 нормативно-правових актів. Зокрема, твердження:

  • державного логотипу для органічної продукції;
  • форм документації на органічну продукцію;
  • вимог до органічного виробництва, сертифікації, обігу та маркування органічної продукції;
  • ведення реєстру операторів, реєстру органів сертифікації та реєстру органічний насіння і ін.

Останні новини:

Зараз читають