9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

В Україні створили молочний комбайн (фото)

blankНа АГРО-2017 компанії А3Tech та «Дельта-інжиніринг» здивували новою розробкою, призначеною для дрібних виробників молока та молочних кооперативів.

Це мобільна станція прийому молока для ідентифікації продукції, визначення її якості, зберігання та транспортування. Тобто чотири в одному на базі «Газелі» чи іншого автомобіля.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інфоіндустрія.

Під час збирання молока українські заготівельники стикаються з проблемами додавання води, різних речовин, нетривалим строком зберігання продукції через її неякісне охолодження. А тому перед нашими компаніями було поставлене завдання розробити систему, яка дає змогу приймати молоко безпосередньо у виробника, фізичної особи, – розповів сервісний інженер компанії А3Tech Сергій Ничипорук.

Як пояснив фахівець, клієнт може ввести на пульті системи координати своєї угоди, чи номер телефона, залити молоко в систему, після чого продукція зважується, аналізується за сімома параметрами якості, затим визначається ціна і загальна вартість партії, потім виробнику тут же автоматично переказуються гроші на рахунок у будь-якому банку.

Система оснащена JPS каналом, оператор наземної станції може бачити, яке молоко надійшло в молоковоз, скільки і якої воно якості. Окрім комп’ютера і анлізатора, установка обладнана бочкою ємністю 1,8 куб.м. Вона розділена на дві частини. В одній накопичується молоко першого гатунку, в іншій – другого, є тут і бачок для зливу. Якщо молоко прокисле чи розбавлене, іншими словами, не відповідає вхідним параметрам, зливається і повертається людині, яка принесла. Система коштує близько 20-22 тис євро разом із машиною. Якщо говорити окремо, про лабораторію, то вона коштуватиме 5 тисяч євро.

Такої машини у світі ще не має. Цей молочний комбайн кілька місяців відпрацював у Першому молочному кооперативі, збираючи сировину по селах, показав себе чудово, планується  запуск її серійного виробництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають