9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

В Україні стартував міжнародний проект розвитку сільських територій USAID

blankВ рамках серії міжнародних форумів і виставок, відбувся запуск міжнародного проекту USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку», який буде сприяти комплексному економічному зростанню шляхом розвитку сільських територій та аграрного сектора в цілому.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Міністерства аграрної політики і продовольства.

За словами Міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового, одним з пріоритетів Мінагрополітики є розвиток сільських територій.

Завдяки реалізації проекту збільшиться обсяг інвестицій, з’являться нові робочі місця для сільського населення. Тим самим, покращиться їх добробут, – заявив Кутовий.

Проект USAID працює над зниженням бар’єрів для бізнесу, формуванням кращих умов для діяльності малих і середніх аграрних підприємств. Серед важливих завдань – забезпечити можливості для працевлаштування сільського населення та привабливі умови проживання в сільській місцевості України.

Також важливим напрямком роботи проекту є підвищення конкурентоспроможності української аграрної продукції, впровадження міжнародних стандартів якості і безпеки, доступ національних сільгосптоварів до нових експортних ринків ЄС.

Крім того, проект націлений на створення прозорих нормативно-правових основ функціонування ринку землі, а також реформ, які дозволять залучити кошти в модернізацію систем зрошення земель.

Співпраця України і США триває вже понад 25 років. В рамках цього партнерства на сьогодні вже діє 4 програми підтримки розвитку агросектора. Сподіваюся, що нова програма проекту посилить вже існуючі результати і призведе до нових, – підсумував Тарас Кутовий.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають