9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

В Україні почали виготовляти сублімовані райські яблука

В Україні почали виготовляти сублімовані райські яблука. Аналога продукту з торговою маркою «Ягідне місто» у світі немає. Його виготовляють без домішок й втручання у структуру

Продукт зберігає свій смак, колір і корисні властивості, а сік, який виділився з яблук на шкірці, перетворюється на карамельну пінку. Яблука не містять консервантів і штучних фарбників. Сублімоване яблуко здатне вбирати вологу. Тоді воно набуває смаку свіжого яблука.

Спочатку райське яблуко піддають глибокій заморозці, потім у вакуумних сушарках виморожують вологу, від чого продукт не втрачає свого природного смаку і стає удесятеро легшим, фактично невагомим, а вологість при цьому не перевищує 8%, — пояснює Валерій Свідерський, власник «Орт Груп Трейд».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Landlord.ua.

Сублімовані ягоди та фрукти популярні у Європі. Їх використовують у молочній, чайній, кулінарній індустрії, також як їжу для космонавтів. Сублімувати можна будь-який продукт – від фруктів до м’яса. Єдиний вітчизняний завод з потужностями для сублімації знаходиться в Західній Україні. Продукцію найближчим часом експортуватимуть у Європу та Азію.

 

Останні новини:

Зараз читають