9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

В Україні побудують олійноекстракційний комбінат

Група компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдинг» розглядає план по будівництву олійноекстракційний комбінату.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPolit.com.

Основна увага буде приділена розвитку річкової логістики та підвищенню енергоефективності цукрового заводу.

За словами Фесюка, незважаючи на фінансові рейтинги України, групі «УкрАгроКом» вдалося налагодити партнерські відносини з американськими і європейськими кредитними інститутами, зокрема, було підписано угоду про довгострокове фінансування з World Business Capital, Inc., США.

У 2016 році почався процес юридичної реорганізації, Група компаній отримала ряд дозволів АМКУ на придбання виробничих активів і компаній з земельним банком, чим закінчили процес реструктуризації на рівні України.

У сфері рослинництва запущена масштабна програма з оцифрування даних, включаючи моніторинг полів за допомогою безпілотників.

Ми маємо намір впровадити інтегроване програмне рішення, яке дозволить збирати інформацію про стан грунту (вологість, температура), сформувати карту полів, відстежувати погодні умови і стан рослин. Всі дані можна буде аналізувати в режимі реального часу і трансформувати в зрозумілу систему управлінської звітності. Це допоможе швидко реагувати на різні ризики, підвищувати врожайність, оптимізувати витрати шляхом локалізованого і точного використання ЗЗР, насіння. Завдяки точному землеробству ми зможемо більш чітко прогнозувати як власний урожай, так і загальний обсяг виробництва в країні, – підсумував Павло Фесюк.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають