9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

В Україні парк приватних вагонів-зерновозів збільшився у два рази

З початку 2018 року загальний робочий парк вагонів-зерновозів виріс з 15 тис. до понад 19 тисяч.

Про це повідомив директор з економіки та фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев, передає uaprom.info.

Директор з фінансів «Укрзалізниці» уточнив, що істотне його збільшення пов’язане з придбанням зерновозів учасниками ринку.

Так, приватних зерновозів за цей час стало вдвічі більше – робочий парк інших власників з 4580 зерновозів збільшився майже до 10 тисяч. У свою чергу «Укрзалізниця» з початку року для забезпечення перевезень відремонтувала власні 2382 зерновозів.

За оцінками менеджменту «Укрзалізниці», загальної кількості зерновозів достатньо для перевезення зернових вантажів і поки є потреба в удосконаленні логістики та оптимізації надлишкової інфраструктури.

Рязанцев уточнив, що для цього потрібно наростити потужності зі зберігання зерна, вирішити проблему «складів на колесах» у портів і збільшити маршрутні відправки до 30-40%, скоротивши витрати на доставку дрібних партій зерна.

Це дасть можливість прискорити оборот вагона до 4 разів на місяць. Відповідно, наявного вагонного парку вистачить, щоб протягом року перевозити до 63-65 млн тонн на рік. Це означає, що частка перевезень «Укрзалізниці» в зернових збережеться в діапазоні 60-70% при врожаї в 90-100 млн тонн, – сказав він.

За словами топ-менеджера, за січень-серпень «Укрзалізниця» перевезла 21,2 млн тонн зернових вантажів, з яких 15,5 млн тонн в напрямку портів. У тому числі з початку маркетингового 2018/2019 року, за липень-серпень, залізничним транспортом перевезено понад 4,9 млн тонн зернових, з яких на експорт в порти понад 4 млн тонн.

Ми перевозимо на 10% більше зернових, ніж в найбільш урожайний рік, коли в Україні було зібрано 66 млн тонн. Цього року урожай зернових очікується на рівні 63 млн тонн. Звинувачення в зриві перевезень зернових абсурдні. Панічні настрої більше нагадують акцію недоречного піару і спекуляції іменем компанії. Цілком очевидно, що потреба поки не в зерновозах, а в оновленні тяги і зміні логістики, – зазначив Рязанцев.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають