9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

В Україні нарощують об’єми виробництва бобових культур

Сьогодні світовий ринок потребує значну кількість нішевих культур, серед яких основне місце займають бобові культури. Тенденція збільшення виробництва бобових спостерігатиметься і у наступному сезоні.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на SuperAgronom.com.

Таку думку сьогодні на другій Міжнародної конференції «Бобові культури. Назустріч викликам глобального попиту» висловив Віктор Шеремета, заступник Мінагрополітики з питань фермерства та розвитку сільських територій.

«Важливість бобових культур обумовлена не тільки їх високим експортним потенціалом, а й ефективністю в системі сівозмін та збереження родючості ґрунтів. Важливо відмітити, що виробництво бобових культур поступово збільшується в Україні — минулого року було зібрано близько 880 тис. тонн бобових. У поточному році ми розраховуємо отримати лише гороху понад 1 млн тонн, і я впевнений, що за іншими культурами ми також побачимо зростання об’ємів виробництва», — зазначив Віктор Шеремета.

Також на конференції обговорювались питання світового виробництва та споживання бобових культур, потенціал України на ринку бобових культур, роль бобових культур в сортовій диверсифікації рослинництва, специфіка агротехнологій вирощування бобових культур та перспективи розвитку насінництва цих культур в Україні, основні напрямки збуту бобових культур.

Останні новини:

Зараз читають