В Україні м’ясопереробна галузь наростила виробництво на 7,7%

5394

В Україні м’ясопереробна галузь в січні-травнем 2017 року наростила на 7,7% обсяги випуску м’яса і м’ясопродуктів в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше.

Про це повідомив Аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України», передає ПромПолітІнформ.

За даними об’єднання, за п’ять місяців поточного року обсяг виробництва м’яса і продукції з нього склав 719,8 тис. тонн, перевищивши результати січня-травня 2016 го на 51,5 тис. тонн.

Як уточнюють в асоціації, найбільшим «двигуном» такого приросту стало збільшення виробництва свіжого і охолодженого м’яса птиці, яке в цьому році збільшилася більш ніж на чверть і склало майже 63% загального виробництва м’яса.

Також аналітики відзначають, що результати переробки свинини очікувано ослабли, але тільки на 1% за рахунок меншого випуску охолодженого м’яса. У той же час виробництво мороженої, а також солоної, копченої, сушеної та свинини в висівках практично не змінилося.

«Однак варто зазначити, що на початку цього літа обсяги запасів охолодженого м’яса свиней на переробних підприємствах були великими ніж рік тому і склали майже 11% місячного обсягу переробки. Але кількість мороженої свинини в запасах м’ясопереробників була майже на 45% менше, що було наслідком відчутно більш високих закупівельних цін, які не дозволили операторам сформувати «страховий фонд», – підкреслюється в релізі.


Про допомогу проекту