9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

В Україні будуватимуть нові сучасні елеватори

blank
Источник фото: AgroPortal.ua

Велика частина елеваторів в нашій країні – це старі підприємства, побудовані ще в радянські часи.

В Україні зараз елеваторних потужностей є в достатній кількості. Але це тільки теоретично. Тому що більша частина елеваторів – це старі підприємства, побудовані ще в радянські часи. А такі зерносховища дуже енерговитратних, тому в Україні неминуче будівництво нових лінійних, сучасних елеваторів.

Про це в коментарі для Elevatorist.com повідомив керівник проекту «Агротрейдинг» компанії UMG Валенти Сельвесюк, передає Національний промисловий портал.

Хоча, теоретично, ними можна користуватися, але їх зміст вимагає великих коштів. Такі елеватори споживають багато електроенергії, у них не достатня швидкість приймання та відвантаження. А їх модернізувати складно і навіть неможливо. Тому логічно, що в країні з таким потенціалом експорту, йде оновлення елеваторних потужностей, – вважає Валенти Сельвесюк.

На думку фахівця, будуватися будуть елеватори нового покоління, які менше за розміром, але з більш високою швидкістю приймання та відвантаження зерна, повністю автоматизовані. Вони зможуть робити більше оборотів і будуть більш прибутковими підприємствами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають