9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

У п’ятикілометровій зоні злітно-посадкової смуги аеропорту Бориспіль побудують індустріальний агро-технологічний парк

Компанія «Агро-Регіон» створить перший в Україні індустріальний агро-технологічний парк в 5 км від злітно-посадкової смуги аеропорту Бориспіль.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.ua.

Про це журналістам розповів акціонер компанії «Агро-Регіон» Айварас Абромавичус під час відкриття нового офісу і науково-дослідної станції компанії MAS Seeds, першого резидента «Терміналу Z».

У парку, площею 35 га, об’єднаються всі прогресивні українські та міжнародні компанії, що представляють сьогоднішній і завтрашній день агросектора країни.

Крім вирощування зернових, як будь-яка західна компанія,« Агро-Регіон »розглядає можливості – чим ще, ми можемо допомогти в просуванні нашої країни. З’явилася ідея, щоб на землях «Агро-Регіон», протягом наступних кількох років, побудувати індустріальний агро-технологічний парк. Ми його назвали Термінал Z. «Термінал» – тому що знаходиться поблизу Бориспільського аеропорту, а «Z» – це нове покоління, це майбутнє, – розповів Айварас Абромавичус.

За його словами, «Термінал Z» буде складатися з 30 тис. М2 нових офісів, лабораторій, шоурумів, конференц-залів, коворкінг, ресторанів, а також зон відпочинку і демо-полів.

Ми шукали партнерів і інвесторів для створення цього проекту і першими відгукнулися MAS Seeds. На території «Терміналу Z» компанія створила комплекс з офісом, R & D станцією і демо-полями, – розповідає Айварас Абромавичус.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають