9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

В Маріупольському порту триває будівництво зернового термінала (відео)

На причалах №3 і 4 Маріупольського порту триває будівництво першої черги зернового термінала.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

“Забиті залізобетонні палі під п’ять з десяти проектних фундаментів силосів для зберігання зерна. Плити фундаменту однієї з таких” банок “забетоновані, на другий, третій і четвертій проводиться армування й установка опалубки”, – йдеться в повідомленні.

Завершити роботи по влаштуванню фундаментів цих чотирьох силосів планується в середині грудня.

Раніше в державній стивідорної компанії повідомляли, що основне завдання – зробити все, щоб до серпня наступного року не просто побудувати першу чергу зернового термінала, а вже почати перевантажувати на ньому новий урожай.

При цьому в Маріуполі відзначають, що порт працює в нормальному режимі, за станом на 26 листопада з початку місяця було оброблено 32 судна, вивантажено тисячу п’ятсот вісімдесят один і завантажено 559 залізничних вагонів.

Разом з тим, у зв’язку з діями росіян на вході в Керч-Єнікальський канал станом на вівторок “застрягли” 13 суден, які прямують в Маріупольський порт.

“Деякі простоює вже понад одинадцять діб”, – відзначили в порту.

Крім того, на виході з Азовського моря в канал очікували проходу 7 судів, які завантажились в Маріуполі.

Зерновой комплекс. День за днем. Ноябрь

На третьем-четвертом причалах Мариупольского порта продолжается строительство первой очереди зернового терминала. Забиты железобетонные сваи под пять из десяти проектных фундаментов силосов для хранения зерна. Плиты фундамента одной из таких «банок» забетонированы, на второй, третьей и четвертой производится армирование и установка опалубки. Завершить работы по устройству фундаментов этих четырех силосов планируется в середине декабря.

Опубліковано ГП "Мариупольский морской торговый порт" – Официальная страница Четвер, 22 листопад 2018 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають