9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Лютого, 2024

В Кодимському районі запрацював новий елеватор з канадським обладнанням

Урочисте відкриття елеватора ТОВ “Мічуріна +” відбулося на околиці райцентру Кодима Одеської області.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Траса Е-95“.

Об’єкт розміщений на території колишньої “Сільгоспхімії”. Вибір місця не випадковий. Для такого комплексу найкращий варіант – ділянка із залізничною гілкою і біля жд-станції.

Відкривали реконструйований об’єкт голова Кодимської райадміністрації Вадим Козачок і співзасновник підприємства Олександр Чумак. Також на церемонії були присутні голова райради Геннадій Гладенький, керівник Ради сільгоспвиробників району Микола Сорочан та ін.

На жаль, ми не встигли почати роботу в розпал збиральної кампанії. Адже елеватор планували відкрити на початку серпня цього року, а відкрили тільки у вересні. Але і сьогодні робота кипить. Кожен день ми відвантажуємо по 10 вагонів сільгосппродукції. Від попередників нам дісталася дуже вигідне місце з під’їзними шляхами. Реконструкція виробництва пройшла на високому рівні, – сказав О.Чумак.

У проект було інвестовано 10 млн грн. Основні капіталовкладення пішли на придбання і встановлення сучасного канадського обладнання. Також “Мічуріна +” відремонтувало ділянку залізниці і набуло залізничний тягач. На підприємстві створено 10 нових робочих місць.

Ще один елеватор вирішить кілька завдань. По-перше, створить здорову конкуренцію вже існуючим підприємству і позитивно вплине на цінову політику. По-друге, тут створені нові робочі місця. По-третє, відкриття елеватора із залізничним полотном дасть можливість розвантажити автошляхи і тим самим продовжити їх функціонування. Також значно збільшаться надходження до районного та місцевого бюджетів , – заявив В.Козачок.

Як зазначалося, це тільки перший етап реконструкції. На черзі – ще чотири. В майбутньому планується розширювати виробництво. Будуть встановлені сушарки, очисні комплекси та ін.

Обговорюється також можливість будівництва підприємства переробної сфери біля елеватора. Фахівці кажуть, що площа дозволяє це зробити, а економічна вигода для виробників очевидна.

Останні новини:

Зараз читають