9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

В Херсонській області відкрили завод нано-добрив наукового підприємства «5 ELEMENT»

У місті Гола Пристань в рамках Х Міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти» відбулося офіційне відкриття наукового підприємства «5 ELEMENT» – національного виробника нано-добрив.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Херсонської ОДА.

Минулого року під час 9-го Міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти» разом з Володимиром Білим уклали меморандум про співпрацю під назвою «Завод нано-добрив «5 ELEMENT» . Сьогодні ми вже відкриваємо це підприємство. Сума інвестицій склала півтора мільйона доларів, і налічує більше 70 робочих місць, – відзначив очільник області Андрій Гордєєв.

Також Андрій Анатолійович вручив сертифікат якості швейцарської компанії «Органік стандарт» генеральному директору ТОВ НВП «5 ELEMENT» пану Білому.

Я з гордістю хочу сказати, що ми сьогодні дійсно відкриваємо національного виробника мікродобрив, тому що це розробка українського вченого, все це зроблено на українській землі, – повідомив Володимир Білий.

У ході відкриття всім бажаючим провели екскурсію підприємством, а саме продемонстрували наукову лабораторію, промисловий цех та ефективність дії нано-добрив на рослинах в дослідній теплиці.

blank

 

Довідково: наразі підприємство уклало домовленості про співпрацю з Литвою, Словаччино, Чехією, Кіпром, Алжиром, Єгиптом, Суданом та іншими країнами.

Мікродобрива, виготовлені підприємством – це біологічно активні добрива, з високою швидкістю проникнення  в клітини рослин, які підвищують на 20-50 % врожайність, а також товарний вигляд і якість агропродукції. Крім того, є 100% стартовим мікродобривом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають