9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

В Донецькій області ввели в експлуатацію нову потужну насіннєву лінію

Агрохолдинг HarvEast запустив у роботу в Донецькій області лінію з доопрацювання насіння продуктивністю 8 тонн на годину.

Про це сьогодні на відкритті насіннєвої лінії на території колишнього олієпресового заводу, розташованого в Нікольському районі Донецької області, повідомив генеральний директор компанії Дмитро Скорняков, передає AgroPortal.

Запуск насіннєвий лінії – дуже велика подія як для HarvEast, який продовжує свою історію насінництва, так і для Донецької області в цілому. Це найбільша інвестиція в агросектор області в післявоєнний час. А для HarvEast дана насіннєва лінія забезпечить зниження виробничих ризиків, пов’язаних з веденням сільськогосподарської діяльності в зоні ризикованого землеробства, – сказав Дмитро Скорняков.

За його словами, на заводі встановлено універсальна насіннєва лінія датської компанії Кімбрія. Також, разом з лінією з доопрацювання насіння почала працювати лабораторія контролю якості продукції, що випускається. До кінця 2018 року завод буде реконструйований, на його території планується ввести в експлуатацію елеватор місткістю зберігання 9 тис. м. куб.

Цього літа більшість аграріїв на півдні і південному сході України недоотримала урожай через сильну посуху і вслід за нею проливних дощів. Розвиток насіннєвого напряму паралельно з впровадженням зрошення допоможе HarvEast мінімізувати вплив зовнішніх факторів на результативність роботи агрохолдингу, забезпечить сталий розвиток бізнесу, а найголовніше, покриє потреби українських аграріїв у високоякісному насіннєвому матеріалі- підкреслив Дмитро Скорняков.

За його словами, у 2019 році, після збільшення виробничих потужностей, завод буде допрацьовувати насіння пшениці, соняшнику, бобових і кукурудзи як для потреб HarvEast, так і для зовнішніх споживачів.

Для довідки: HarvEast – сільськогосподарський холдинг. Основні напрямки діяльності: рослинництво (вирощування пшениці, соняшнику, ячменю, багаторічних трав, кукурудзи) і молочне тваринництво. Холдинг HarvEast створений 10 березня 2011 року на базі сільськогосподарських активів ПАТ ММК. Акціонерами HarvEast Holding є група СКМ і група «Смарт-Холдинг».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають