9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

В Чернігові відкриють завод з виробництва крохмалю

Наприкінці жовтня ПБП «Вимал», один із провідних вітчизняних виробників крохмалю, відкриє новий завод на околиці Чернігова

Запуск нового підприємства збільшить виробничі потужності підприємства більше ніж у 10 разів. Компанія веде будівництво силами одного зі своїх підрозділів – «Вимал-Спецбуд». Новий завод буде обладнаний устаткуванням провідного європейського виробника – компанії Larsen.

Про це повідомляє журнал «Пропозиція» з посиланням на директора фірми Сергія Самоненка.

За словами директора, підприємство випускатиме крохмаль, який відповідатиме європейським стандартам, і буде сертифікований за основними передовими світовими системами управління якістю та безпекою продукції. Завод зможе випускати до 600 т крохмалю на добу а чисельність працюючих перевищить 50 осіб.

Для заохочення картоплярів та формування сировинної бази сільгоспвиробники отримують гарантію збуту продукції ще на початку сезону, уникнуть затрат на миття, калібрування, фасування і позбувляться проблем із тим, як виростити картоплю смачною і красивою на вигляд.

Після запуску крохмального заводу власники планують розширити асортимент виробництва за рахунок протеїну, органічного добрива та інших продуктів переробки картоплі. Запуск виробництва цих продуктів заплановано на 2018-2020 рр.

 

Останні новини:

Зараз читають