9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Уряд розблокував виробництво нових кормів для тварин в Україні

Уряд розблокував процедуру державної реєстрації кормових добавок, що дозволяє розпочати виробництво нових кормів для тварин українським компаніям.

Як повідомляє пресслужба Міністерства економіки, відповідний наказ набув чинності 30 серпня, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УНІАН.

“Відтепер понад 7000 суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з виробництвом та обігом кормів, отримали можливість реєструвати безпечні та високоякісні кормові добавки для тварин. Порядок формування реєстраційного досьє розроблений відповідно до європейського законодавства. Його прийняття стало важливим кроком у приведенні українського ринку кормів до вимог ЄС”, – прокоментували в Мінекономіки.

Для держреєстрації кормових добавок компанії необхідно подати відповідну заяву та реєстраційне досьє на кормову добавку.

При цьому, раніше були відсутні нормативні вимоги до реєстраційного досьє, що блокувало процедуру реєстрації та створювало в Україні штучний дефіцит якісних кормових добавок, необхідних для здоров’я домашніх і сільськогосподарських тварин.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають