9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Уряд компенсує відсоткові ставки при будівництві тваринницьких комплексів

На компенсацію процентної ставки при будівництві нових тваринницьких комплексів буде передбачено 2,3 млрд грн.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він також додав, що уряд планує створити умови для збільшення поголів’я великої рогатої худоби і свиней.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на latifundist.com.

Нам потрібно, щоб м’яса в країні було більше. Ми будемо компенсувати з цих 2,3 млрд грн процентну ставку на будівництво нових тваринницьких комплексів в країні. Нові ферми, нові тваринницькі комплекси, нові молочні комплекси. Це дозволить нам наситити зсередини ринок України якісним м’ясом, якісним молоком, збільшити поголів’я тварин і це дозволить нам зменшити внутрішні ціни на цю продукцію, – повідомив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що в пріоритеті держпідтримки в 2018 р буде тваринництво і садівництво. Планується профінансувати тваринництво в кілька етапів. По-перше, частина коштів піде на підтримку зростання поголів’я худоби, закупівлю молодняка ВРХ та дрібної рогатої худоби. По-друге, кошти будуть інвестуватися в будівництво тваринницьких ферм. По-третє, значна частина коштів піде на придбання устаткування переробної промисловості – часткову компенсацію його вартості.

Останні новини:

Зараз читають