9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Укрзалізниця в серпні збільшила обсяги перевезення зернових на 14%

“Укрзалізниця” за 17 днів серпня 2020 року збільшила обсяги перевезення зерна і продуктів перемолу до 2,2 мільйона тонн — на 14% більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Як наголошується в компанії, зростання зафіксоване як у внутрішньому сполученні, так і в експорті. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Тенденція зростання навантаження зернових почалася з середини липня цього року і продовжилася в серпні. За 17 днів серпня у внутрішньому сполученні перевезено 189,3 тис. тонн, а на експорт перевезено понад 2 млн тонн зернових”, – повідомив в. о. голови правління компанії Іван Юрик.

Він також зазначив, що “Укрзалізниця” готова до збільшення обсягів перевезень зернових вантажів і розраховує перевезти 60% експорту від загального обсягу.

У компанії також підкреслили, що обсяг перевезень зернових і оборот зерновозів залежить від пропускної та переробної спроможності портів, а також від якісного планування перевезень з боку вантажовідправників.

“Укрзалізниця” закінчила маркетинговий рік 2019/20 з обсягами перевезень зернових 36,5 млн тонн. При цьому перевезення на експорт зросли на 2%, до 32,3 млн тонн, що відповідно становить 88% від загального обсягу перевезених зернових вантажів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають