9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

“Укрзалізниця” перевезла на 18% зернових більше ніж роком раніше

За підсумками 11 місяців поточного року Укрзалізниця перевезла 33,6 млн т зернових вантажів, що на 18 % більше, ніж за аналогічний період торік.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Залізничний інформаційний портал

Крім того, збільшилася середня відстань, на яку переміщуються аграрні вантажі. Про це свідчать показники перевізної роботи — 20,3 млрд ткм, що більше на 21 % у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

Зростання зумовлене більш дешевим у порівнянні з автотранспортом, перевезення залізницею у середньому дешевше на 150—200 грн/1 т, а на далекі відстані у двічі дешевше.

Серед негативну в Укрзалізниці наголошують, що 4,5—5 тис. вагонів із зерном простоюють щодоби на припортових станціях Великої Одеси в очікуванні вивантаження. Санкції за понаднормове користування вагонами не стимулюють замовників ефективно їх використовувати. Замість того, щоб зберігати збіжжя на елеваторі, їм вигідніше перетворити вагони на склади на колесах в очікуванні заходу морського судна. При цьому ПАТ «Укрзалізниця» втрачає прибуток. У підсумку середній простій вагона може сягати 12—14 діб.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають