9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

«Укрцукор»: в новому сезоні працюватиме 45 заводів

blank
Фото з вільних джерел

За прогнозами «Укрцукру», наступного сезону працюватиме 45 цукрових заводів, що на 3 більше від працюючих в 2016/2017 МР.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інфоіндустрія.

Завершився збір документів на розподіл обсягів виробництва цукру квоти «А» — 47 заводів подало заявки. Тому, на наступний рік можемо спрогнозувати 45 працюючих заводів, оскільки згодом відбудеться певний перерозподіл сировини між заводами однієї компанії, тому декілька заводів, які отримують квоту виробничий сезон не розпочинають.  Уже зараз можна допустити, що додатково запустяться колишні заводи «Т-Цукор» (Збаражський, Козівський і Хоростківський ц/з), які, наразі, належать ТОВ «Радехівський цукор», — коментує Руслана Бутило, керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» та спікер конференції «Бакалія 2017».

Окрім того, за її словами, уже є підтверджена інформацію про те, що найбільші виробники будуть збільшувати посівні площі під цукровими буряками – мінімально на 10%. За таких умов, українські виробники зможуть виготовити понад 2,5 млн т цукру, з яких 1 млн т можна поставити на зовнішні ринки.

Пріоритетним напрямком розвитку галузі, як і раніше, залишається збільшення виробництва цукру І-ої категорії, частка якого у загальному виробництві має досягнути 50% в 2017/2018 МР, —  пояснила Бутило.

Більш детально про основні виклики та експортні перспективи галузі керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» розповість в рамках конференції для виробників бакалійних виробів «Бакалія 2017», яка відбудеться 27 квітня 2017 року в Києві в ВЦ «АККО Інтернешнл».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають