9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Український завод розробив та впроваджує нові технології для пакування зерна

Завод Кобзаренка пропонує аграріям технологію, за якої зберігання зернових можливе в будь-яких погодних умовах на території господарства, без використання елеватора протягом 18 місяців.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

Перша модель – зернопакувальна машина ЗПМ-180. Її продуктивність становить 350 т/год., діаметр рукава – 2,7 м. Агрегат обладнаний гальмівною системою барабанного типу, механічно-гвинтовим приводом з гідрокомпенсатором і манометром. Працює він від ВВП трактора потужністю 80 к. с.

Наступна модель – зернопакувальна машина ЗПМ-180п для зерна, жому, пивних відходів і сінажу з пониженим приймальним бункером висотою 2,7 м, що дозволяє подавати жом і пивні відходи ковшем телескопічного навантажувача, а додатково установленні вальці попереджають зависання маси. Продуктивність – 350 т/год, діаметр рукава – 2,7 м. Працює також від ВВП трактора потужністю 80 к. с.

Третя зернопакувальна машина ЗПМА-180 працює від електродвигуна 380В (за потреби встановлюється дизельний двигун). Завантаження зерна відбувається від автомобілів-зерновозів і самоскидних причепів. Продуктивність роботи становить 180 т/год, діаметр рукава – 2,7 м.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають