9.5 C
Alba Iulia
Субота, 12 Червня, 2021

Український виробник яблучного концентрованого соку встановив лінію для виробництва пектину

 • Компанія T.B. Fruit, український виробник Яблучного концентрованого соку (ЯКС), яка також має заводи в Польщі та Молдові, збудувала лінію для виробництва пектину на власному заводі з виробництва соків ТзОВ «Яблуневий Дар».

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

  Роман Зузок розповів Food News, що виробнича потужність лінії пектину становитиме приблизно 1,500 т/рік, а загальна потреба у світі – близько 40, 000 тон. «Ми маємо можливість збільшити виробничу потужність до 3,000 т за потреби.» – додав Роман Зузок.

  T.B. Fruit планує стати членом Міжнародної Асоціації Виробників Пектину (International Pectin Producers Association (IPPA), за даними якої споживання пектину на світовому ринку щорічно зростає на 5%.

  T.B. Fruit виробляє яблучні вичавки «за конкурентною ціною» – на даний момент компанія використовує вичавки як тверде паливо або продає як корми для худоби.
  Беручи до уваги нещодавнє повідомлення T.B. Fruit про планове збільшення виробництва органічних соків, Роман Зузок також розповів, що компанія має можливість запропонувати концентрат з дикої чорниці. Сировину збирають у сертифікованих лісах Карпат, тому такий 100% натуральний продукт не може бути дешевим. Роман Зузок повідомив, що ціна залежить від сезону і кількості сировини: орієнтовна ціна на сировину 15-20 €/ кг (18.40-24.60 $/кг).Компанія також надала інформацію про виробництво ЯКС Органік. Кожного року T.B. Fruit виготовляє близько 2,500 – 4,000 тон, використовуючи сировину з пострадянських садів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У виробництво кормів та перероблювання сої в Україні інвестують $20 мільйонів

  Інвестиційний фонд Diligent Capital Partners (DCP) та нідерландський банк розвитку FMO уклали угоду про інвестицію у 20...

  Італійська компанія додатково закупила 10 українських двигунів для ракети-носія Vega

  КБ "Південне" спільно з ДП "Південмаш" та італійська компанія AVIO S.p.A досягли домовленості про додаткове постачання 10 двигунів РД-843 для ракетоносіїв Vega.

  У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів

  У параді з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  «Авіалінії Антонова» доставили з Польщі на Філіппіни п’ять гелікоптерів Black Hawk

  «Авіалінії Антонова» літаком Ан-124 «Руслан» доставили до Філіппін п’ять багатоцільових гелікоптерів Sikorsky S-70i Black Hawk з підприємства виробника у Польщі.

  На виставці “Зброя та безпека” представлять новий український бойовий безпілотник

  Новий український військовий безпілотник ACE ONE презентують на Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека – 2021", яка розпочнеться у Києві 15 червня...

  Миколаївський тепловозоремонтний завод проведе модернізацію 55 локомотивів для Єгипту

  Миколаївський тепловозоремонтний завод має намір освоювати нові серії локомотивів і диверсифікувати ринки по ремонту та модернізації локомотивів - підприємством було підписано договір...

  Завершується створення першого зразка РЛС «Мінерал-У» для протикорабельного комплексу «Нептун»

  В Україні завершують роботи над створенням першого зразками нової мобільної РЛС «Мінерал-У» на платформі Tatra 8х8.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Київський бронетанковий завод виготовив шасі БТР-3 для командно-штабної машини (фото)

  Державне підприємство «Київський бронетанковий завод» виготовило та передало ТОВ «Телекард-Прилад» перше шасі БТР-3 для командно-штабної машини (КШМ) в рамках державного оборонного замовлення.

  Зараз читають

  В Україні зростає виробництво та попит на шампіньйони

  У 2020 році промислове виробництво шампіньйонів зросло на 20% - до 19 тисяч тонн. Це свідчить про...

  Завершується створення першого зразка РЛС «Мінерал-У» для протикорабельного комплексу «Нептун»

  В Україні завершують роботи над створенням першого зразками нової мобільної РЛС «Мінерал-У» на платформі Tatra 8х8.

  «Завод 410 ЦА» відновив військово-транспортні літаки Ан-32Б для Шрі-Ланки

  Державне підприємство «Завод 410 ЦА» відновило військово-транспортні літаки Ан-32Б для Військово-повітряних сил Шрі-Ланки.Передає Національний...

  У Львові погодили проєкт будівництва канатної дороги на Високий замок

  Депутати Львівської міської ради погодили проєкт постанови про будівництво канатної дороги на Високий замок. На засіданні міськради...