9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

Український виробник яблучного концентрованого соку встановив лінію для виробництва пектину

Компанія T.B. Fruit, український виробник Яблучного концентрованого соку (ЯКС), яка також має заводи в Польщі та Молдові, збудувала лінію для виробництва пектину на власному заводі з виробництва соків ТзОВ «Яблуневий Дар».

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Роман Зузок розповів Food News, що виробнича потужність лінії пектину становитиме приблизно 1,500 т/рік, а загальна потреба у світі – близько 40, 000 тон. «Ми маємо можливість збільшити виробничу потужність до 3,000 т за потреби.» – додав Роман Зузок.

T.B. Fruit планує стати членом Міжнародної Асоціації Виробників Пектину (International Pectin Producers Association (IPPA), за даними якої споживання пектину на світовому ринку щорічно зростає на 5%.

T.B. Fruit виробляє яблучні вичавки «за конкурентною ціною» – на даний момент компанія використовує вичавки як тверде паливо або продає як корми для худоби.
Беручи до уваги нещодавнє повідомлення T.B. Fruit про планове збільшення виробництва органічних соків, Роман Зузок також розповів, що компанія має можливість запропонувати концентрат з дикої чорниці. Сировину збирають у сертифікованих лісах Карпат, тому такий 100% натуральний продукт не може бути дешевим. Роман Зузок повідомив, що ціна залежить від сезону і кількості сировини: орієнтовна ціна на сировину 15-20 €/ кг (18.40-24.60 $/кг).Компанія також надала інформацію про виробництво ЯКС Органік. Кожного року T.B. Fruit виготовляє близько 2,500 – 4,000 тон, використовуючи сировину з пострадянських садів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають