9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

Український стартап Kray підписав перші контракти на поставку агродронів в США та Канаду

Український стартап Kray Technologies підписав перші контракти на виробництво агродронов. Основними замовниками проекту виступлять фермери з США і Канади.

Про це повідомляє Ліга.net, посилаючись на заяву засновника компанії Дмитра Сурду.

Стартап Kray Technologies працює над створенням агродрона, оснащеним технологією комп’ютерного зору: вона дозволяє розпізнавати перешкоди і автоматично ухилятися від них. За заявами представників проекту, дрон допомагає збільшити доходи фермерів і зменшити їх витрати. При внесенні добрив літаком залишаються охоплені ділянки поля, через що втрачається близько 4% врожаю. У свою чергу [wiki]дрон[/wiki] Kray Technologies летить на висоті одного метра, завдяки чому захоплює більше площі посіву. У цьому випадку втрати врожаю становлять всього 0,5%.

Вартість дрона становить $50 000, але в майбутньому ця ціна знизиться. Пристрій одержав необхідні патенти для продажу в США. За інформацією Лига.net, компанія займеться розробкою десяти дронів, але Дмитро Сурду поки не розкриває точну цифру. «Десять не законтрактовано, але певний обсяг є», – без конретікі коментує засновник компанії.

За словами Сурду, стартап в загальній сумі залучив $ 350 000 інвестицій від сторонніх інвесторів. У 2016 році проект отримав грант Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають