9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Український плодово-ягідний розсадник суттєво збільшить виробництво посадкового матеріалу в 2018 році

В Україні зростає інтерес до виробництва жимолості, обліпихи, суниці альпійської, фермери продовжують закладати нові посадки лохини та малини.

У зв’язку з цим відомий в Україні та в ближньому зарубіжжі виробник посадкового матеріалу “Брусвяна” планує збільшити випуск продукції на 30% в 2018 році.

Про це повідомила директор розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на «Інфоіндустрія».

Ми збільшили площі, поліпшили технологію і плануємо в 2018 році виробити на 30% більше посадкового матеріалу. Наші основні напрямки – це лохина, малина, суниця альпійська. У новому році робимо ставку ще й на жимолость. Виробляємо посадковий матеріал жимолості під замовлення. До цієї ягоди великий інтерес у фермерів, але подивимося, наскільки він буде фінансово виправданим, – сказала пані Дмитрієва.

За її словами, розплідник «Брусвяна» уклав контракти на постачання посадкового матеріалу обліпихи на два роки вперед.

Ми дуже успішно продаємо саджанці обліпихи. Наші сорти ростуть не тільки в Україні, але і в Молдові. За обліпихою законтрактовані на два роки вперед. Ми пропонуємо той сортовий асортимент, який підходить для вирощування на території України. Ягоди відрізняються гарним смаком. Ми завжди зацікавлені продати такі саджанці, щоб клієнт отримав ягоди високої якості , – розповіла директор розплідника «Брусвяна».

Останні новини:

Зараз читають