9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

Український фермерський стартап “Агроярд” переміг у національному конкурсі IT-стартапів Egap Challenge

“Агроярд” – це майданчик, де [wiki title=”фермер”]фермери[/wiki] можуть в режимі аукціону продавати і купувати товар

Про це повідомляє Delo.ua.

Конкурс тривав півроку і завершився 25 травня на IForum, де були обрані з 375 претендентів найкращі 14 ІТ-[wiki title=”стартап”]стартапів [/wiki]і розподілені між ними 2 мільйони грн.

Важливо те, що ми розробляємо маркетплейс – можливість кожному постачальнику створити інтернет-магазин на сайті “Агроярд”, а також інтеграцію з “Прозоро”. Тобто аграрії на майданчику зможуть продавати державі. На даний момент співпраця з “Прозоро” на етапі, коли ми отримуємо доступ до тестової середовищі і починаємо розробку, – розповідає Олександр Степанов, керівник і співзасновник “Агроярд”.

“Агроярд” – перший майданчик, яка дала можливість двом користувачам укласти між собою договір купівлі-продажу просто онлайн.

Вразливий етап угоди – у нас покрито можливістю швидко відреагувати і створити домовленість, що буде мати юридичну силу. А потім вже в паперових документах посилатися на номер і дату електронного контракту в розділі” підстава “(для накладної, ТТН, рахунки-фактури і т . д.) і підписувати електронними ключами. Наприклад, ключами медок, і не тільки, – говорять в “Агроярде”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають